حفاظ پنجره فرفورژه چیست ؟ 

حفاظ های فرفورژه از نوع لوکس ترین حفاظ های پنجره می باشد که متنوع ترین طرح های این نوع حفاظ را برخوردار می باشند، این نوع حفاظ ها از گلنردهای چدنی و در بعضی مواقع آلومینیومی تشکیل شده است و همچنین با چهار پهلوهای فرفورژه می توانند در اشکال مختلفی مثل شکل یک درخت یا هر شکلی که قابل طراحی باشد ساخته شود. حفاظ پنجره فرفورژه هم می تواند بسیار مقاوم  باشد و هم می تواند ضعیف باشد.

طرح های فرفورژه در بسیاری از بخش‌های ساختمان به کار برده می‌ شوند. علاوه بر نرده های حفاظ پنجره، دیگر موارد پرکاربرد آن در ساخت نرده های راه پله آهنی و نیز نرده حفاظ دیوار است.

کیفیت حفاظ پنجره فرفورژه

شاید اصلی ترین عاملی که باعث می شود فرفورژه طرفداران بسیاری داشته باشد این است که این نوع محصولات معمولا دارای کیفیت بسیار خوبی هستند. نخستین بخشی که یک خریدار به آن دقت خواهد کرد نیز کیفیت است. در واقع اگر نیاز مشتری توسط این نوع نرده ها برآورده نشود، ممکن است که ترجیح بر استفاده از نرده پنجره آهنی و یا استیل باشد. البته افزایش استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه در سال های اخیر نشان می دهد که این محصولات شانس بسیاری را برای انتخاب داشته اند و کیفیت آن ها نیز تایید شده است که توانسته اند تا اینجا پیشروی کنند و جای خود را در میان محصولات مختلف باز کنند.

کیفیت حفاظ پنجره فرفورژه شاید در حد نرده های آهنی نباشد اما استفاده از این نوع محصولات هم می تواند به اندازه محصولات آهنی کاربردی باشد. آنچه باید به آن دقت کنید این است که این نوع نرده ها هم کم از نرده های آهنی ندارند. البته شاید تنوع محصولات آهنی به مراتب بیشتر باشد.

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره فرفورژه علاوه بر ایمنی و ظاهر زیبا، قیمت بسیار مناسبی دارد. قیمت انواع حفاظ پنجره با طرح فرفورژه پس از اندازه گیری طول وعرض پنجره اعلام می شود. البته اندازه پنجره تاثیر زیادی در تخمین قیمت نهایی دارد ولی مهم ترین عامل جنس سازه می باشد. هر چه پروفیل فرفورژه تراکم بیشتری داشته باشد، وزن سازه هم بیشتر شده و قیمت بالاتر می رود. مورد بعدی طرح حفاظ پنجره است. برای مثال گل های سنگین با تراکم بالا، نیاز به متریال بیشتری دارند و از سویی کارهای پیچیده با ظرافت های زیاد، دستمزد ساخت را بیشتر می کند. بالا رفتن قیمت حفاظ پنجره ارتباط مستقیم با این سه عامل دارد.

در مقایسه با نرده استیل، قیمت حفاظ پنجره با فرفورژه بسیار مناسب تر می باشد. طرح های روی فرفورژه توسط دستگاه های صنعتی و با کیفیت بالا اجرا می شود. با توجه به امکان طراحی متنوع، نصب حفاظ فرفورژه در ساختمان های جدید بسیار با استقبال روبرو شده است. جلوه و چشم انداز این حفاظ به قدری زیبا است که نمی توان باور کرد این یک حفاظ امنیتی است.

طراحی حفاظ پنجره فرفورژه

نکته ای باید بدانید این است که عده بسیاری معمولا به جای اینکه از نرده فرفورژه استفاده کنند به دنبال استفاده از نرده های آهنی هستند. میتوان گفت که برخی از این افراد اینطور بیان می کنند که نرده فرفورژه دارای تنوع بیشتری نسبت به نرده های معمولی است. این نوع نرده ها معمولا دارای انواع مختلفی هستند و نمی توان گفت که نرده های فرفورژه تنها به یک شکل ساخته می شوند که شما می توانید بنا به سلیقه خود آن ها را انتخاب کنید.

سخن آخر 

یکی از راه هایی که می توانید توسط آن از خانه خود محافظت کنید این است که برای پنجره خود نرده نصب کنید. در واقع حفاظ نرده پنجره، اگر به درستی و با ظرافت انتخاب شود، علاوه بر اینکه امنیت را برای شما ایجاد خواهد کرد به نمای ساختمان شما زیبایی خاصی را نیز خواهد داد. شما می توانید با اطمینان به رادین فلز حفاظ پنجره مدرن و زیبایی داشته باشید.

حفاظ پنجرهحفاظ پنجره فرفورژهفنس حفاظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *