نرده پله ✔️ ساخت انواع نرده پله فلزی ✔️ 09142464756

نرده پله چیست ؟

نرده پله یکی از اجزای جدا نا پذیر پله بوده و هست شاید تا به حال به اهمیت وجود آن پی نبرده باشید اما زمانیکه به طور عجله ای از یک پله ای بالا یا پایین روید و ناگاه بر روی پله ها لیز بخورید و دستتان را به نرده ها بگیرید اما چیزی برای گرفتن وجود نداشته باشد آن گاه به اهمیت وجود نرده پله پی خواهید برد.

بنابراین نرده پله امروزه عضو جدایی ناپذیر هر پله ای می باشد که به شکل های مختلف و زیبایی نیز امروزه تولید میشوند.

نرده پله عموما به دلیل امنیت داشتن و همچنین سهولت در بالا و پایین رفتن پله ها نصب میشود اما از ظاهر زیبای آن و جذابیتی که به ساختمان و یا درون خانه نیز میدهد نیز نمیتوان گذشت اما وظیفه اصلی آن محافظت از اعضای خانواده مخصوصا سالمندان و کودکان می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی عرصه فلز کاری و جوشکاری نیز پیشرفت خود را داشته و امروزه با مواد بسیاری میتوان نرده پله ساخت اما نرده پله های فلزی هم از لحاظ کیفیت ساخت بالا می باشند و هم به علت فلزی بودن از استحکام بالایی نیز برخوردار خواهند بود همچنین وزن مناسبی نیز دارند بنابراین یکی از بهترین انتخاب هایی است که شما میتوانید برای خانه خود داشته باشید

اگر به نمونه کارهای ما نگاهی بیندازید میبینید که نرده پله ها نیز در انواع و اقسام و به شکل های مختلفی ساخته میشوند و همچنین به دلیل خاصیت رنگ پذیری فلز شما میتوانید آن را به هر رنگی که دوست داشتید رنگ آمیزی کنید تا با رنگ بندی خانه شما نیز ست شود.

با این حال یک سری نرده پله های ساده نیز وجود دارند که استفاده از آن ها بسیار متداول می باشد و در هر راه پله ای میتوان آن ها را دید که از المان های افقی و یا عمودی ساده تشکیل یافته اند که به دلیل داشتن سادگی از قیمت کم تری نیز برخوردار می باشند که میتوانید از آن ها نیز استفاده کنید.

خدمات فلز رادین :

  • ساخت انواع دربهای فرفورژه و دست ساز مناسب برای خانه، باغ، ویلا، خانه باغ و حیاط به صورت لولایی، ریلی، تاشو و قارمانی

  • ساخت انواع دربهای فلزی طرح روس، فرفورژه و لاکچری (زینتی)
  • ساخت انواع نرده و حفاظ برای پله، پنجره، ایوان و دیوار حیاط به صورت ریخته، فرفورژه و دستساز
  • قبول سفارشات ساخت و اجرای انواع پله، پله گرد و دوبلکس
  • ساخت انواع پنجره طرح سکوریت و همچنین سفارشات ساخت قفسه بندی انواع فروشگاه ها، مغازه ها، مراکز تجاری، کارگاه ها، کارخانه ها و…
  • ساخت انواع دستگاه های ورزشی و تفریحی، صنعتی و تجاری با الگوبرداری از بهترین برندهای روز دنیا
  • قبول انواع خدمات جوشکاری در کارگاه و در محل

  • سفارش ساخت نرده فلزی

 

ساخت نرده پله فلزی ✔️ سفارش ساخت نرده فلزی

✔️ جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش تماس حاصل نمایید :

09142464756