درب فلزی ✔️ ساخت درب فلزی ✔️ 09142464756

درب  فلزی چیست ؟

درب خانه شما مهم ترین قسمت از خانه شما می باشد که باید از استحکام بالایی برخوردار باشد زیرا درب خانه اولین قسمت امنیتی خانه محسوب میشود که درب های فلزی با داشتن استحکام بالا در عین زیبایی و ظرافت میتوانند امنیت منزل شما را از هر لحاظ تضمین کنند.

در زیر نکاتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم تا در هنگام خرید درب منزل خود به آن دقت داشته باشید.

مواد اولیه

اولین چیزی که در همه چیز مهم است جنس درب می باشد که معمولا فولاد و فلز بهترین برای ساخت در ها می باشند که شما میتوانید یکی از این دو نوع را برای خانه خود در نظر بگیرید.

کیفیت ساخت

دربی که شما برای خانه تان در نظر گرفته اید باید از یک فرد با تجربه در این زمینه بخواهید تا آن را برای شما بسازد زیرا نحوه جوشکاری و در کنار هم قرار گرفتن قطعات که منجر به کیفیت ساخت در میشود بسیار مسیله مهمی می باشد که شما باید در هنگام خرید به آن دقت داشته باشید.

لولای درب

لولای درب شاید واقعا هزینه بسیار ناچیزی برای سازنده آن داشته باشد اما متاسفانه هستند افرادی که برای لولای در ها از جنس ارزان و نامرغوبی استفاده میکنند که شما باید در هنگام خرید این نکته را نیز در نظر داشته باشید شما میتوانید با باز و بسته کردن مداوم در در هنگام خرید و بررسی کردن لولای درب به کیفیت آن ها پی ببرید.

وزن درب

وزن نیز مورد آخری است که هر دری علاوه بر داشتن استحکام بالا نباید از وزن بسیار بالایی برخوردار باشد به طوری که حمل و استفاده آن آسان باشد و ما را با مشکلات دیگری روبرو نکند.

خدمات فلز رادین :

  • ساخت انواع دربهای فرفورژه و دست ساز مناسب برای خانه، باغ، ویلا، خانه باغ و حیاط به صورت لولایی، ریلی، تاشو و قارمانی

  • ساخت انواع دربهای فلزی طرح روس، فرفورژه و لاکچری (زینتی)
  • ساخت انواع نرده و حفاظ برای پله، پنجره، ایوان و دیوار حیاط به صورت ریخته، فرفورژه و دستساز
  • قبول سفارشات ساخت و اجرای انواع پله، پله گرد و دوبلکس
  • ساخت انواع پنجره طرح سکوریت و همچنین سفارشات ساخت قفسه بندی انواع فروشگاه ها، مغازه ها، مراکز تجاری، کارگاه ها، کارخانه ها و…
  • ساخت انواع دستگاه های ورزشی و تفریحی، صنعتی و تجاری با الگوبرداری از بهترین برندهای روز دنیا
  • قبول انواع خدمات جوشکاری در کارگاه و در محل

  • سفارش ساخت درب فلزی

 

ساخت درب فلزی ✔️ سفارش ساخت درب فلزی

✔️ جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش تماس حاصل نمایید :

09142464756