سه ویژگی ایمنی که درهای فلزی دارند


اگر قصد خربد درب دارید ، می دانید که گزینه های نامحدود گزینه ای در دسترس است: برخی از چوب ، برخی فایبرگلاس ،  و برخی دیگر جامد هستند اما از بین همه آنها ، درب های فلزی به طور معمول دارای قویترین مشخصات و بالاترین ویژگی برای داشتن درب جایگزینی عالی با کمترین هزینه و بدون تعمیر و نگهداری برای سال های آینده هستند.

سه ویژگی ایمنی که درهای فلزی دارند:

بیشتر بخوانید: حفاظ پنجره فرفورژه

چرا درب های فلزی مدرن ساده تر هستند؟

درهای استیل در گرما پیچ و تاب ندارند. در بعضی مناطق  در فصل تابستان دما به راحتی می تواند برای چند روز پشت سر هم به 100s برسد ، و حتی می تواند قوی ترین چوب را از بین ببرد. یكی از شایع ترین مشكلات صاحبان خانه هنگام داشتن درب چوبی ، ، تورم است كه بستن درب  را سخت تر می كند. حتی می تواند درب را از تراز بیرون بیاورد ، اما درهای استیل بدون هیچ گونه تعمیر و نگهداری و نگرانی می توانند در برابر گرما مقاوم باشند.
خرابی جنس فولاد نسبت به سایر فلزات حتی بیشتر طول می کشد. فولاد در برابر زنگ زدگی ، خوردگی و ترک خوردگی مقاوم تر است ، خصوصاً به این دلیل که آنها با روکش های بالایی تولید می شوند تا محافظت بیشتری نیز داشته باشد. فولاد نسبت به آلومینیوم و سایر درهای فلزی بسیار بادوام تر است ، بنابراین نیازی نیست که در مورد طوفان های تگرگ یا خسارت ناشی از ضربه زیاد نگران نباشید.

درها در همه مواد ، شکل ها و اندازه های مختلف قرار می گیرند. اما اگر می خواهید درب خود را با گزینه ای قوی و ماندگار جایگزین کنید ، درب های فلزی بهترین تنوع و طول عمر را به شما می دهند.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره درهای مدرن با ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

درب فلزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *