مزایا و معایب درب و پنجره های فلزی


اگر ساخت خانه جدید را شروع کرده اید یا خانه فعلی خود را نوسازی کرده اید ، یکی از مواردی که ممکن است به دنبال تغییر مجدد آن باشید ، در و پنجره خانه شماست. بنابه سنت قدیمی به نظر می رسد که درها و پنجره های چوبی مد نظرتان باشد. اما قبل از این کار یک دقیقه صبر کرده و فکر کنید.

این که آیا شما صاحب مشاغل در فضای داخلی خانه خود هستید و یا یک خانه دار در هر صورت در و پنجره را تعمیر کرده یا خانه خود را نوسازی کرده اید ، احتمال دارد که درب و پنجره های چوبی را به خصوص در ورودی را در نظر بگیرید. با این حال ، در حالی که درب و پنجره های چوبی ممکن است دوست داشتنی باشند و حتی ممکن است ارزان تر از درب ها یا پنجره های فلزی باشند ، این یک سرمایه گذاری طولانی مدت نیست. به علاوه ، چوب به دلیل شرایط آب و هوایی می تواند پیچ ​​و تاب ، حباب ، پوست پوست شده و یا پیچ و تاب بخورد. در این مرحله ، نیاز به تعویض دارد. در نهایت هزینه بیشتری خواهید کرد.

درب و پنجره های فلزی

اولین چیزی که باید در مورد درها و پنجره های فلزی بدانید این است که برخلاف تصور عموم ، بیشتر این درها و پنجره ها از جنس فلز و از طریق فلز ساخته نمی شوند. درهای فلزی جامد معمولاً در مکانهایی مانند پایگاههای نظامی یا دریایی یافت می شوند اما بسیار سنگین و حجیم هستند که در خانه ها یا حتی در بیشتر مشاغل مورد استفاده قرار می گیرند. درهای فولادی معمولی عموما از چوب یا فوم هسته ساخته شده اند که در ادامه با چیزی به نام فولاد 24 سنجی پوشانده می شوند. این بدان معنی است که ضخامت پوشش 0.0250 اینچ یا 0.0635 سانتی متر و وزن آن 1.15  یا تقریبا 0.52 کیلوگرم است. پنجره های پلاستیکی در واقع یک فریم و شیشه فولادی هستند.

در مورد درب های فلزی تحقیق کنید

اگر از نظر زیبایی شناسی نگران هستید ، باید بدانید که می توانید درهایی را که از جنس استیل پوشیده شده بر روی قسمت بیرونی و  در قسمت داخلی دارای چوبی یا بلوط است انتخاب کنید. این بدان معنی است که خانه شما امن است و در عین حال درب و پنجره نیز زیبا به نظر می رسد.

در صورت تصمیم به نصب آنها در تمام منزل خود ، درب های فلزی می توانند گران باشند. توصیه می شود از آنها برای ورودی ها استفاده کنید.

مزایای درب ها و پنجره های فلزی

در هنگام خرید خانه خود ، درب و پنجره های فلزی ممکن است اولین انتخاب شما نباشند ، اما از مزایایی که می توانید از آنها استفاده کنید تعجب خواهید کرد :

از آنجا که فولاد یک ماده قوی است ، چشم انداز در پنجره های فولادی بهتر و نازک تر است. این بدان معنی است که از پنجره های خود نمایی واضح دریافت می کنید.
درها و پنجره های فلزی نیازی به نگهداری زیادی ندارند.
آنها در برابر ترک خوردن ، رکوع و زنگ زدگی آسیب پذیر نیستند.
درهای استیل می توانند هزینه های گرمایشی و سرمایشی شما را کاهش دهند زیرا این مواد با خاصیت عایق کاری همراه هستند.
درهای استیل درجات مختلفی از مقاومت در برابر آتش دارند.
درها و پنجره های فلزی را می توان به آسانی مانند درب های چوبی تعمیر کرد و در اغلب موارد نیازی به تعویض نیست.

بیشتر بخوانید: انواع مدل پله دوبلکس

مضرات درب و پنجره های فلزی

همیشه همه چیز عالی نیست! و درها و پنجره های فلزی دارای برخی ایرادات هستند. از جمله :

ببرای اینکه روکش فلزی وجود دارد ، این درها و پنجره ها می توانند در نهایت نسبتاً سنگین باشند.
آنها همچنین می توانند گران باشند.
اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید ، درها و پنجره های فلزی بهترین انتخاب نیستند زیرا آنها به محافظت بیشتری نیاز دارند ، قبل از تصمیم گیری نهایی ، حتما با تولید کنندگان درب و پنجره های فلزی مشورت کنید. متخصصان ما همواره در خدمت شما خواهند بود.

پنجره فلزیدرب فلزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *