5 دلیل برتر برای انتخاب پنجره فلزی


ما می بینیم که تاریخ در حالی تکرار می شود که پنجره های فلزی به سبک قرن نوزدهم در حال بازگشت هستند و به اقامتگاه های سفارشی، مغازه های لوکس و ساختمانهای عمومی در سراسر جهان باز می گردند. نسخه مدرن پنجره فلزی از ظاهر کلاسیک یکسانی برخوردار است، اما از قبل با انرژی کارآمدتر و همه کاره تر است. نمای این شیشه های نمادین، ​​باریک و نازک، وسعت گسترده ای از شیشه ها، این نوع از پنجره ها را به یک انتخاب محبوب تبدیل کرده و چیزی که تا چند سال دیگر به طول خواهد انجامید.

پنجره های قاب فلزی مزایای بزرگی را ارائه می دهند، زیرا برای چشم اندازهای باریک و حداکثر پتانسیل ساختاری برای پشتیبانی از دهانه های بزرگ شیشه امکان پذیر است. این کیفیت از نظر زیباییشناختی سالهاست که معماران را به سمت پنجره فلزی سوق داده است. پنجره های فلزی مدرن امروزی به لطف ترکیب کاملی از فرم و عملکرد از نظر معماران و صاحبان خانه حتی جذاب تر هستند.

5 دلیل برتر برای انتخاب پنجره فلزی

ظاهر

زیبایی پنجره ها و درهای فلزی باعث شده است که اولین گزینه در لیست ما باشد. زیبایی و ظرافت فولاد، آن را به یک قاب بسیار مطلوب در هر دو ساختمان مسکونی و تجاری تبدیل می کند.

5 دلیل برتر برای انتخاب پنجره فلزی

استحکام

  • فلز یکی از قوی ترین مصالح ساختمانی موجود است. به همین دلیل برای ساختن آسمان خراش ها، هواپیماها، فرودگاه ها، اتومبیل ها و پل ها استفاده می شود.
  • پنجره های فلزی می توانند در مقابل باد های طوفانی مقاومت کنند.

دوام

فولاد نه تنها قوی، بلکه بادوام و ماندگار است. بسیاری از پنجره های فلزی قرن هنوز هم هنوز سخت کار می کنند. فولاد بر خلاف سایر مواد فریم، در نوسانات دما منقبز و یا منبست نمیشود، بنابراین احتمال ترک خوردگی را از بین می برد. فولاد در برابر موریانه ها آسیب پذیر نیست و پوسیدگی، شکاف و شکاف نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید»»» همه آنچه باید در مورد پله گرد بدانید

هزینه پایین در دراز مدت

هزینه ای برای پرداخت مصالح ساختمانی وجود دارد که هم از نظر زیبایی شناختی، هم ماندگار، قوی، با دوام و با انرژی کارآمد باشد. فولاد گاهی اوقات می تواند یکی از گران ترین مواد پنجره باشد و طبق برخی تخمین ها حدود چهار برابر بیشتر از آلومینیوم هزینه دارد. در حالی که ممکن است فولاد ارزان ترین مواد برای یک پروژه نباشد، اما در واقع دارای هزینه مالکیت بسیار کمی در دراز مدت است.

متوسط طول عمر یک قاب پنجره آلومینیومی تقریباً 15 – 20 سال است. پنجره های وینیل و چوب ممکن است با مراقبت مناسب کمی طولانی تر بمانند. اما قاب های پنجره های فلزی می توانند برای نسل ها بایستند.

5 دلیل برتر برای انتخاب پنجره فلزی

ایمنی و امنیت

فولاد انتخاب مطمئن بسیاری از کاربردهای ساختمان است. این که آیا شما خانه ای را طراحی می کنید که یک خانواده در آن سکونت داشته باشد، یا یک ساختمان تجاری که در آن بسیاری از افراد در آن کار می کنند، خرید می کنند یا بازدید می کنند، فولاد ایده آل است تا هر کسی را که از طریق درب می گذرد ایمن و مطمئن باشد.

جمع بندی

خب در این مقاله 5 دلیل برتر برای انتخاب پنجره فلزی تهیه شده بود. امیدواریم از خواندن مقاله لذت برده باشید. همچنین اگر قصد خرید و یا دریافت مشاوره دارید از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

پنجره فلزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *